Виконавчий комітет (апарат)

Міський голова м. Белз – Береза Оксана Андріївна

Секретар міської ради – Кучвара Наталія Євгенівна

Перший заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики – Стародуб Тарас Петрович

Заступник міського голови з питань економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства –

Заступник міського голови з питань архітектури, будівництва  та земельних відносин –

Керуючий справами виконавчого комітету – 

Староста с. Муроване, с. Себечів, с. Вербове – Михнич Оксана Іванівна

Староста с. Жужеляни, с. Цеблів, с. Перемисловичі, с. Заболоття – Леськів Ольга Григорівна

Староста с. Ванів, с. Глухів – Козак Ольга Петрівна

Староста с. Корчів, с. Стаївка – Гулич Оксана Василівна

Староста с. Домашів, с. Діброва, с. Острівок, с. Воронів – Біловус Євгенія Антонівна

Староста с. Хлівчани, с. Тяглів – Панас Оксана Петрівна

Староста м. Угнів, с. Заставне – Саган Олександра Павлівна

Староста с. Карів, с. Михайлівка, с. Піддубне – Леуш Марія Григорівна

Відділ забезпечення роботи ради

Начальник відділу – Кісілевич Роман Юрійович

Спеціаліст І категорії –

Головний спеціаліст – Фіяла Мар’ян Володимирович

Державний реєстратор – Матвіяс Тарас Миколайович

Діловод – Кіндрат Юлія Миколаївна

Головний бухгалтер – Надяк Ольга Ярославівна

Спеціаліст І категорії – Пилипець Ольга Іванівна

Спеціаліст І категорії – Когут Віра Богданівна

Прибиральник службових приміщень – Гнідець Тетяна Іванівна

Загальний відділ

Начальник відділу – Грица Марія Володимирівна

Головний спеціаліст – Цух Галина Євгенівна

Спеціаліст І категорії – Чудієвич Марія Віталіївна

Спеціаліст І категорії – Щерба Леся Ігорівна

Спеціаліст І категорії – Возьна Марія Василівна

Спеціаліст І категорії – Горошко Марія Дмитрівна

Відділ житлово-комунального господарства капітального будівництва та інвестицій

Начальник відділу  – Стародуб Олег Петрович

Провідний спеціаліст – Костів-Хамляк Віра Сергіївна

Спеціаліст І категорії – Іванців Степан Богданович

Відділ земельних відносин

Начальник відділу –

Головний спеціаліст – Притула Надія Богданівна

Спеціаліст І категорії – Куньо Лілія Іванівна

Спеціаліст І категорії – Свердан Мирослава Василівна