Протоколи конкурсних комісій

Протокол конкурсної комісії від 26.03.2021, щодо заміщення вакантних посад “спеціаліста І категорії загального відділу Белзької міської ради (соціальний захист дітей)” та “спеціаліста І категорії відділу забезпечення роботи ради Белзької міської ради (публічні закупівлі)”

Протокол конкурсної комісії від 01.03.2021, щодо заміщення вакантної посади директора КУ «Центру надання соціальних послуг Белзької міської ради Сокальського району Львівської області»

Протокол конкурсної комісії від 26.02.2021, щодо розгляду заяв і документів кандидатів на заміщення вакантної посади директора КУ «Центру надання соціальних послуг Белзької міської ради Сокальського району Львівської області»

Протокол конкурсної комісії від 25.01.2021, щодо заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з військового обліку Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 20.01.2021, щодо заміщення вакантних посад: головний спеціаліст-землевпорядник та детальне планування та спеціаліст-землевпорядник Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 15.01.2021, щодо заміщення вакантних посад: головний спеціаліст по реєстрації актів, спеціаліст І категорії-економіст, спеціаліст І категорії-фінансист по контролю за доходами і видатками Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 13.01.2021, щодо заміщення вакантних посад: головний спеціаліст по роботі із закладами освіти, головний спеціаліст з питань інвестицій, спеціаліст І категорії по зв’язках з громадськістю, провідний спеціаліст з питань інвестицій, реєстратор, спеціаліст І категорії по роботі із закладами культури Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 12.01.2021, щодо заміщення вакантних посад спеціаліста з соцзахисту, та начальника відділу забезпечення ради Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 12.01.2021, щодо заміщення вакантних посад начальників відділів (освіти, загального, інвестицій, земельного) та головного спеціаліста-юриста Белзької міської ради.

Протокол конкурсної комісії від 11.01.2021, щодо розгляду заяв та документів поданих кандидатами на зайняття вакантних посад Белзької міської ради.